Як краще оглядати Відень
щоб полюбити його?

Хочу поділитись з вами своїм досвідом поїздок у Відень. Найчастіше автобусні тури Відень зачіпають частково, в кращому випадку, у вас на огляд міста буде день, а то й півдня. Не дивно, що за такий короткий проміжок часу австрійська столиця справляє враження чопорного і одноманітного міста, де крім музеїв немає на що подивитись. Тож, якщо наважитесь на самостійний відпочинок у Відні, пропоную дещо нетиповий маршрут.

Як доїхати від аеропорту?

Якщо ти їдеш в самостійний тур у Відень, то перше твоє завдання дістатися з аеропорту або вокзалу до центру міста або свого житла. Є кілька способів:

  1. електричка City-Airport Train CAT довозить до станції метро Landstrasse /WienMitte, ну, а метро у всьому світі працює за одним принципом.;)
  2. автобус Vienna Airport Lines відправляється прямо від терміналу. Є рейси в кількох напрямках, тому маршрут раджу прогугнити завчасно.
  3. міський транспорт (найдешевший варіант), маршрути теж краще подивитись заздалегідь.
Електричка City-Airport Train у Відні

Що таке Vienna Card і чи потрібна вона вам?

Багато хто вже знає, що карта мандрівника дозволяє заощадити на музеях, проїзді, екскурсіях і подекуди навіть на харчуванні. Перелік об’єктів, де ця картка буде діяти, видається вам при покупці. Однак, на практиці, Vienna Card вигідно купляти, якщо ваша поїздка у Відень займе кілька днів і ви плануєте обійти чималенько музеїв. У всіх інших випадках вистачить проїзного.

Vienna Card

Експрес-знайомство з Віднем

Що робити, якщо часу на відпочинок у Відні все ж дуже мало, а побачити хочеться по максимуму і щось не затерто-туристичне, типу музею історії мистецтв? Для себе я відкрила два варіанти:

  1. Велопрокат. На велосипеді ви точно зможете побачити і об’їхати більше, ніж на своїх двох. Взяти велосипед на прокат тут не проблема, стоянки є практично на всіх великих площах, причому перша година безкоштовна. Також раджу купити карту з велосипедними маршрутами.
  2. Для більш лінивих туристів є трамвай. Маршрут Vienna Ring Tram проходить через основні визначні пам’ятки, а щоб об’їхати їх знадобиться всього півгодини. Цей варіант ще підходить, якщо ви хочете намітити маршрут для майбутньої пішої прогулянки.
Vienna Ring Tram

Нетуристичні місця Відня, які я для себе відкрила

Музей кави (Vogelsanggasse, 36). Відень і кава – це, по-моєму, речі нероздільні, тому музей кави якнайкраще підходить для такої прогулянки. Тут ви дізнаєтесь все про те, як кава потрапила у Відень, як і на чому її готували, і помилуєтесь парочкою старовинних кавових сервізів.

Фотогалерея WestLicht (Westbahnstraße, 40) – дивовижна виставка/музей, де зібрані старовинні фотоапарати та ретроспектива репортажних туристичних знімків, починаючи з середини XIX століття і до наших днів.

Будинок Музики (Seilerstätte, 30) – це інтерактивний музей, це означає, що ви зможете не лише подивитись на експонати, а й помацати, пощупати, побренчати ними, а ще покерувати віденським оркестром, віртуально, звичайно.

Фотогалерея WestLicht у Відні

Що і де поїсти у Відні?

Вирушаючи у самостійний тур у Відень, варто попіклуватись про харчування, оскільки з бутербродами у літак не пускають, доведеться розбиратися на місці.

Я б радила спробувати місцеві віденські сосиски, а на закуску знаменитий віденський шоколадний торт Захер з кавою (от його однозначно варто спробувати ласунам).

Стосовно того, де поїсти: обирайте мережі швидкого харчування, там дешевше, непогані Wurstelstand, що на площі Альбертіні, на вулицях Грабен і Рінгштрассе.

Wurstelstand – мережа швидкого харчування у Відні

Якщо впевнені, що витримаєте поїздку у Відень на сухому пайку, непогані доступні маркети – MERKUR, це досить велика мережа, тому знайти їх буде не важко.

Не витрачайте гроші на воду, у Відні дуже багато питних фонтанчиків.

Бонус;)

Наостанок приємний бонус – місця, де ловить безкоштовний Wi-Fi:

  • всі центральні площі;
  • ринок Нашмаркт;
  • Дунайський острів;
  • торгова вулиця Mariahilferstrasse;
  • вокзал Westbahnhof.

Я впевнена, що ваша наступна поїздка у Відень буде вдалою і ви всім серцем полюбите це місто. До нових зустрічей!

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити