Як файно зустріти Новий рік,
не виїжджаючи за кордон?

Знаєте, як на Західній Україні кажуть: «Від Романа до Йордана – українська Рамадана». Що шумно весело і енергійно зустріти Новий рік та відсвяткувати Різдво Христове не обов’язково їхати за кордон. В Україні є безліч цікавих місць, буквально просякнутих духом свята. Отже, зараз розкажемо про найкращі гарячі тури на Новий рік 2018.

Львів

У Львові Новий рік та Різдво починають задовго до календарної дати. З 8 грудня відкриває свої двері традиційний Різдвяний ярмарок перед Оперним театром. До ваших послуг глінтвейн, смаколики, домашнє вино, цукерки, пряники і багато всього іншого. Ринок працює з 11:00 до 22:00 в будні дні, з 10:00 до 23:00 в суботу та неділю. Вхід вільний.

Новий рік та Різдво у Львові

З 10го грудня в своїй резиденції маленьких гостей приймає Святий Миколай. Резиденція працюватиме щодня аж до 25 грудня. Якщо ви хочете привести сюди свого малюка потрібно попередньо зареєструватися. Між нами кажучи, прийти варто, адже дітям так важливо вірити в диво.

19 грудня – урочисте відкриття ялинки біля Оперного театру.

З 28 грудня і аж по 8 січня гостей розважатиме льдове містечко біля палацу Потоцьких. На вас чекають лабіринти, атракціони, ласощі та розваги на будь-який смак.

Львівський фестиваль свічок

У період новорічних свят у Львові проводиться кілька цікавих фестивалів. Фестиваль свічок передбачає не лише продаж розкішних свічок виключно ручної роботи, а й проведення майстер-класів з їх виготовлення. Спробуйте. Хтозна, може у вас спить справжній митець? Кульмінацією фестивалю є створення мозаїки зі свічок, яка важить більше 1,5 тони.

Львівський фестиваль свічок

JazzBez у Львові

Насправді це джазовий фестиваль, який об’єднує 14 міст України та Польщі. У Львові музиканти виступають аж на 3х сценах: арт-центр «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35), Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7) і LibrariaSpeakEasyBar (Вірменський дворик). Львів приймає не лише українські гурти, а й відомих іноземних виконавців. Фестиваль проходить з 1 по 10 грудня.

Зустрічі зі Святим Миколаєм

Новорічні тури не обмежуються лише Львовом. Так, зустрітись зі Святим Миколаєм можна одразу в кількох великих туристичних точках України. Сивочолий дідусь всюди встигає.

Зустріч зі Святим Миколаєм

Отже, в Пирогово, в Національному музеї народної архітектури та побуту Святий Миколай зустрічає дітей з 18 по 24 грудня. Крім того, в цей час можна записатися на тематичні різдвяно-новорічні екскурсії та майстер-класи.

До козацького Чигирина Миколай завітає 16-17 грудня, зустріти його можна у гетьманській резиденції, а після зустрічі радимо завітати на місцевий ярмарок.

Ну, а у своїй офіційній резиденції, в селі Пістинь поблизу Косова, на Прикарпатті, Святий Миколай прийматиме гостей 19 грудня (потрібна попередня реєстрація).

Паралельно буде проходити районний фестиваль «Новорічна та різдвяна іграшка»: виставки, концерти, майстер-класи. Всі бажаючі зможуть покататися на санях.

Якщо приїхати все ж не вийде, можете написати листа Святому Миколаю за адресою: Святому Миколаю, вул. Дружби, д. 84, м Косів, Івано-Франківська область, 78600 (батькам на замітку!). Не сумнівайтесь, ви обов’язково отримаєте відповідь, всі листи дбайливо збираються і спеціальні помічники відписують кожному малюкові.

Свято «Зима постукала в ворота», Київська область

Ще один напрямок автобусних новорічних турів – Київ та Київська область. Зі всього розмаїття запропонованої програми радимо обрати фестиваль «Зима постукала в ворота» в с. Копачів. Все свято витримане в старослов’янському стилі, ви буквально поринете в самобутню атмосферу, тож у вас буде можливість:

  • прогулятись вуличками старого Києва в супроводі корифеїв середньовічного міста Х-XIII століть. Ви зможете навіть одягнутись відповідно до епохи.
  • постріляти з лука у тирі;
  • покататися верхи на породистого коня;
  • відвідати турнір або одне з театралізованих вистав.
Зима постукала в ворота

Свято новорічної іграшки в Києві

Кого з нас не заворожували новорічні прикраси? Помилуватись ялинковими прикрасами різних епох ви можете з 2 по 29 грудня в Центрі української культури та мистецтва (вул. Хорива, 19В). В програмі:

  • безпосередньо виставка;
  • майстер-класи для дорослих і дітей, на які потрібно реєструватися заздалегідь;
  • лекції, презентації, концерти.

Організовуємо автобусні новорічні тури по всій Україні. Приходьте, ми уміємо організовувати справжнісіньке свято.

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити