Відпочинок в Туреччині зі Львова :: Путівки та гарячі тури в Туреччину

Відпочинок в Туреччині – це чарівна казка, у яку завжди хочеться повернутись. Тепле лагідне море, чисте гірське повітря, давні традиції та приємна атмосфера, немов магніт, притягують до себе відпочиваючих. Перш за все тури в Туреччину асоціюються з пасивним відпочинком у готелі та комфортом all inclusive, адже курортна інфраструктура тут і справді знаходиться на дуже високому рівні. Персонал розмовляє багатьма мовами, номера чисті та охайні, на території готелів розташовані бари, SPA-салони, фітнес центри, салони краси, басейни, спортивні майданчики.відпочинок в туреччині
Сонячну Турцію омиває одразу чотири моря: Егейське, Мармурове, Середземне та Чорне, тому пляжі тут дійсно знайдуться на різний смак. Можна віддати перевагу гальковому на Егейському узбережжі, кам’янистому – в Анталії або Кемері, піщаному – в Аланії або Сиді. Тури в Туреччину дають змогу не лише поніжитись під лагідним промінням сонця, поплескатись у морі, а й побачити країну як спадкоємицю Візантійської, Османської та Хеттської імперій. Населення країни пишається своїм легендарним минулим, бережно зберігає пам’ятки, що несуть в собі історичний слід, і тому, куди б не прибув турист, обравши відпочинок в Туреччині, йому скрізь запропонують цікаві екскурсії.
Під час турів в Туреччину обов’язково слід спробувати класичні турецькі блюда, серед яких багато м’ясних. В кафе та ресторанах вам обов’язково запропонують:

 • Долму – страва з рису та фаршу у виноградному листі.
 • Кебаб – обсмажені шматочки ягняти з лавашем.
 • Кефте – м’ясні тефтелі за листям салату та різноманітними соусами.
 • Кокореч – м’ясо з овочами або на четвертинці хліба.
 • Ламаджун – турецький варіант піци.

Не можна обійтись і без справжньої турецької кави, до якої варто взяти традиційні східні солодощі:

 • Лукум.
 • Пахлаву.
 • Кадаїф.
 • Пішманіє.

Чим цікавий для туристів відпочинок в Туреччині

тури в турцію
Більшість туристів обирають відпочинок в Туреччині заради пляжних курортів, найпопулярніші з яких знаходяться на берегах Егейського та Середземного морів. При підборі готелю слід спиратись на те, як саме ви бажаєте провести відпустку. Це може бути пасивний відпочинок біля моря або сповнений бурхливим нічним життям, відпочинок сім’єю чи романтична поїздка.
В Туреччині можна оздоровитись на бальнеологічних курортах Бурса, Памуккале, Чешме, Ялова. Дехто з відпочиваючих обирає тури в Турцію заради неперевершеного дайвінгу. Найбільш популярними серед дайверів є Мерсин, Калкан, Кемер, Киркгезе та Фалзи. Мерсин вирізняється з-поміж інших курортів чистотою й прозорістю води, в Калкані можна побачити незвичних мешканців морських глибин, в Киркгезе знаходяться підводні печери зі сталактитами, сталагмітами та іншими утвореннями.
Тури в Туреччину зі Львова дають змогу познайомитись з багатогранною природою країни. В ній поєднуються чисельні гірські масиви, у тому числі Арарат, різноманітні пляжі, проливи Босфор та Дарданелла. При формуванні турецького ландшафту велику роль відіграли стратовулкани. Гюллюдаг, Ерджияс, Хасандаг взяли участь у створенні справжньої дивовижної країни скель та печер Каппадокії. Також саме в цій країні розташована знаменита завдяки Гомеру Троя, тому, тури в Туреччину часто доповнюються екскурсіями для знайомства з її історичним минулим.
тури в туреччину
Ще одним улюбленим заняттям туристів під час відпочинку в Туреччині є рафтинг. В країні знаходиться безліч гірських рік, де можна спуститись захопивши подих вниз на каное. А для тих, хто полюбляє більш спокійний відпочинок, можна рекомендувати джип-сафарі. Така подорож дозволить ознайомитись з життям мешканців глибинки, піднятись по серпантину в гори та насолодитись природою, де майже не ступала нога людини.
В Туреччину тури можуть передбачати і катання на гірських лижах. Гірськолижні курорти країни ще не досить відомі у світі, але на них можна відпочити не гірше, ніж на будь-якому з європейських курортів завдяки відмінному сервісу.
Вибір сувенірів для рідних та друзів також є частиною розваг під час турів в Туреччину зі Львова. Найбільш характерними подарунками, привезеними з країни, є:

 • Солодощі.
 • Спеції.
 • Табак.
 • Кальян.

Не менш цікавими презентами вважаються турецькі нарди з різним оформленням, мозаїчна лампа, набори мідного посуду. Але не слід забувати, що під час тури в Турцію на місцевих ринках слід торгуватись, адже продавці тоді можуть зробити хорошу знижку.

Чи варто приділяти увагу гарячим турам в Туреччину

гарячі тури в турцію
Збираючись у відпустку, багато туристів розглядає як варіант гарячі тури в Турцію, а інша частина подорожуючих відноситься до них досить скептично. Як і будь-який товар, гарячі путівки в Турцію мають свої плюси й мінуси.
Виникають гарячі тури в Туреччину у більшості, коли на чартерному рейсі незадовго до дати вильоту лишається багато вільних місць і туроператор намагається їх заповнити, привертаючи увагу населення вигідною знижкою. Іноді трапляється, що іншим мандрівникам з поважної причини довелось відмовитись від поїздки. Без сумнівів, такі варіанти дають змогу зекономити певний відсоток від повної вартості путівки. Але, слід мати на увазі, що гарячі путівки в Туреччину виникають не завжди. Не слід на них сподіватись під час:

шкільних канікул,

 • сезону відпусток,
 • державних свят.

 

Найчастіше гарячі тури в Туреччину пропонуються в не сезон, в непопулярні для відпочинку періоди, тому, якщо ви не маєте бажання весь час просидіти в отелі, не забувайте правильно обрати дати. Ще одними мінусами гарячих турів в Турцію є потреба в швидкому збиранні, яке іноді відбувається за лічені години, відсутність вибору та змоги відмовитись від туру. Отже, доведеться бронювати той готель і приймати ті умови, що пропонує туроператор.
Обирати чи ні гарячі тури в Туреччину – кожен вирішує самостійно, але при цьому обов’язково слід врахувати нюанси і визначити, що саме для вас має перевагу. До того ж, у кожного є можливість замовити раннє бронювання турів, яке також передбачає знижку, але має й іншу перевагу перед швидкими роздумами – можливість вибору курорту та готелю за бажанням.

Що треба знати, купуючи путівки в Туреччину

гарячі путівки в турцію
Відпочинок в Туреччині на морі є найбільш популярним серед населення нашої країни. Плануючи відпустку, туристи завчасно починають обирати дати та готелі, курорти. Тур в Туреччину з відпочинком для багатьох став невід’ємною програмою річного циклу і з’явились туристи, що заявляють підвищені вимоги з розширення асортименту запропонованих послуг. Тому, якщо вам потрібна путівка в Турцію, – зверніться завчасно до нашої компанії, щоб ми мали змогу підібрати вам найкращий варіант. Наші менеджери періодично відвідують країну, інспектують пляжі, готелі, щоб зі знанням справи рекомендувати клієнтам певні курорти. Щороку з нами в Туреччині відпочивають тисячі туристів, які також нам допомагають зробити правильний вибір.
Міждержавні домовленості між двома країнами дозволяють громадянам України, що придбали путівки в Туреччину, пересікати межу та законно знаходитись на території Турції по діючому закордонному паспорту чи ID-карті. Знаходження в країні без візи допускається без оформлення візи терміном до 90 днів, чого більш ніж достатньо для повноцінного відпочинку. В іншому правила виїзду в країну для тих, у кого є путівка в Туреччину, не відрізняються від інших поїздок за кордон. Неповнолітні діти мають право покидати країну з батьками чи опікуном на час туру, що має на руках нотаріально оформлений дозвіл на виїзд дитини.
Обираючи в Туреччину тури, слід розуміти, що хоч там давно звикли до вільних європейських нравів, але є декілька правил, яких слід дотримуватись:

 • Спілкування з місцевими жителями. Звертатись з запитаннями краще лише до людини свого полу. Жінкам краще якомога менше звертати на себе увагу турецьких чоловіків, а розмова нашого чоловіка турчанкою може розцінюватись як домагання.
 • Дрес-код. Відвідувати пляж або прогулюватись містом можна в футболці та шортах. А якщо ви вирішили зайти в храм чи мечеть – коліна та плечі обов’язково повинні бути закритими. Жінкам необхідно обв’язати голову хусткою.
 • Фотографування. Під час відпочинку в Туреччині на вулицях міст часто можна зустріти людей, одягнених в колоритні турецькі костюми, й часто в туристів виникає бажання їх сфотографувати. Без їх дозволу робити це категорично заборонено.
Які на відпочинок в Турції ціни

гарячі тури в туреччину
Придбати тури в Туреччину сьогодні може дозволити собі більшість населення нашої країни. Дуже вигідні умови раннього бронювання та можливість купити гарячі путівки в Турцію зі Львова стимулюють до подібних поїздок. Незалежно від того, ви мандруєте вперше або безліч разів перетинали її кордон, одним із основних є питання бюджету. Розглядаючи в Туреччину тури, перш ніж звернутись до туристичної агенції, слід дати відповіді на наступні питання:

 • В який період ви бажаєте відвідати країну.
 • На скільки днів розраховуєте поїздку.
 • Скільки чоловік буде мандрувати, чи будуть присутні діти.
 • Вас цікавить суто відпочинок на морі чи з додатковими екскурсіями, нічними веселощами або розвагами для дітей.
 • Яким має бути приймання їжі: все включено, лише сніданки чи сніданок з вечерею.
 • Наскільки комфортним ви бачите своє проживання, купуючи тури в Туреччину, на якій відстані він може знаходитись від моря.

На відпочинок в Турції ціни можна знайти на будь-який бюджет. Як правило, вартість путівки до Туреччини складається з перельоту, трансферу до готелю та назад в аеропорт, медичної страховки, проживання з харчуванням. В залежності від визначених умов, менеджери нашої туристичної агенції допоможуть підібрати тур за вашими побажаннями. Слід враховувати, що Аланія та Анталія вважаються найбільш бюджетними варіантами, а Белек – курорт преміум класу. Клас готелю, послуги авіакомпанії, день відльоту та повернення суттєво впливають на вартість поїздки.
Але, це будуть далеко не всі витрати, на які слід розраховувати під час турів в Турцію. В залежності від вподобань, до статті витрат варто занести вартість розваг, серед яких дискотеки, хамам, рафтинг, дайвінг, морські подорожі, рибалка та інші. В країні багато визначних місць і хоча б на деякі з них під час поїздки варто поглянути. Малеча і дорослі полюбляють солодощі – в Туреччині вони дуже смачні й пройти мимо місць продажу неможливо – тому вартість смаколиків також необхідно занести до бюджету, що буде витрачений під час поїздки. А ще слід розраховувати на покупку сувенірів та подарунків для рідних та друзів.

Тури в Туреччину зі Львова

Тури в Туреччину зі Львова – справжнє задоволення. Ідеальним часом для пляжного відпочинку є високий сезон. Більшість туристів радять збиратись до турецьких берегів з середини весни до середини осені. Наприкінці літа температура повітря може досягати від +35 до +40°С. На кожному з курортів вона переноситься по-різному, в залежності від вологості повітря. Так в Мармарисі, Бодрумі та Кудашасах, розташованих на Егейському морі, літні високі температури переносяться легше через більш сухий клімат, ніж в Анталії, Белеку та Кемері на Середземноморському узбережжі.
Восени починається бархатний сезон і можна на цей період особливо вигідно придбати путівки в Туреччину. Температура дещо спадає, але море ще досить тепле після літньої спеки. Навіть в листопаді багато часу можна провести на пляжі, хоча в воду наважуються заходити вже лише сміливці. У цей період відпочивати в Турції більш вигідно, ніж влітку: туристів менше, ціни дещо знижені. Восени простіше знайти гарячі тури в Турцію зі Львова, що, крім приємно проведеного часу, дозволить дещо зекономити бюджет.
Взимку пляжний відпочинок та екскурсії краще відкласти до настання тепла, але можна обрати такі гірськолижні курорти як Паландокен та Улудаг з облаштованими спусками, хорошими умовами проживання та якісним обслуговуванням. На початку весни, доки сонце ще не встигло досить пригріти, відпочинок в Туреччині включає подорожі по країні. Купатись в морі після зими ще холодно, але є можливість подихати цілющим морським повітрям. Також у цей час починають розпускатись дерева, з’являються перші квіти і міста потопають в яскравих фарбах та наповнюються неповторними весняними ароматами.

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити