Що найчастіше купують українці в Дубаї?

Кожна крана має ТОП сувенірів і товарів, які туристи щороку вивозять тоннами, ОАЕ в цьому випадку далеко не виняток. Нам стало цікаво, що ж найчастіше привозять українці, гостюючи в найдорожчій столиці світу – Дубаї.

Брендові речі

Дубаї – це столиця шопоголіків, тому не дивно, що сюди приїжджають скуповувати брендові речі світових виробників: від розкішних суконь до кросівок та ременів. Не забуваємо також про парфуми та косметику. Загалом будь-яка марка, яка спаде вам на думку, обов’язково буде в одному з дубайських молів. Про те, де краще скуповуватись, ми поговоримо в одній з наступних статей, а поки нас цікавлять більш ексклюзивні покупки українців.

Золото та ювелірні прикраси

В Дубаї продають не лише готові ювелірні прикраси, а й злитки 18- і 22-каратного золота, це відповідає нашій 750 ° і 917 ° пробі. Якщо підходити до покупки виважено та без поспіху, то можна знайти злитки або готові вироби 24-карат (99,9% золота). Що стосується самих ювелірних прикрас, то вибір тут широчезний, від сучасних моделей до прикрас, виготовлених за всіма канонами східної культури. Сміливо можете купувати прикраси з дорогоцінним камінням: сапфіри, смарагди, діаманти. Все дорогоцінне каміння також видобувається в ОАЕ.

Золото та ювелірні прикраси

І ювелірні прикраси, і золото в Дубаї продаються в спеціалізованих магазинах, навіть не думайте купувати їх на ринках, в 99% випадків вам підсунуть непотріб.

Національний одяг

Звичайно, приїхавши в таку не схожу на нашу країну, хочеться залишити собі на згадку щось екзотичне. Тому, в якості сувеніра з Дубаї, українські туристи часто купують національний одяг. Жінки придивляються для себе витончену абайю, чоловіки – кандури. Якщо не готові купувати щось настільки радикальне, можна обмежитись шаллю з натурального кашеміру, оздоблену витонченою, ручною вишивкою – чудове поповнення гардеробу або подарунок.

Подушки і килими

Про арабські килими ходять легенди. Вони найм’якіші, найкрасивіші і найрозкішніші в світі. В Дубаї можна купити, як фабричні килими, так і вироби ручної роботи. Звичайно, не всі готові тягнути з-за кордону килим, тому часто українці обмежуються яскравими подушками. Асортимент подушок на арабських ринках зашкалює, є навіть спеціальні подушки, що утримують двері відчиненими.

Кинджали

Кинджали – дорогий і суто чоловічий подарунок, їх продають в антикварних магазинах та сувенірних крамницях. Кинджали виконуються в різних стилях та з різним оздобленням, залежно від регіону, з якого привезені.

Парфуми

Великою популярністю у прекрасної половини користується арабська парфумерія. Причина не лише у великій різноманітності ароматів, а й у надзвичайній стійкості парфумів. Справа в тому, що арабські парфуми виготовляється на основі ефірних масел, а не спирту, тому повільніше випаровуються. Однак, є і зворотна сторона медалі – такі парфуми можна наносити лише на шкіру, на одязі вони лишають маслянисті плями.

Крім того, в Дубаї пропонують унікальну послугу – виготовлення індивідуальних парфумів. Такі крамнички ви легко знайдете на місцевих ринках.

Кава та спеції

Ще один топ покупок українців в Дубаї – це арабська кава, тут вона називається «кахва». Будьте уважні, до справжньої арабської меленої кави практично завжди додається кардамон, не всі люблять цю спецію. Окрім кави, можна купити дуже вишукані турки з латуні або термос, прикрашений орнаментами в арабському стилі.

Спеції

На другому місці, після кави, стоять спеції та ароматичні есенції, зокрема сомалійський ладан.

Кальян і все, що з ним пов’язано

Українські чоловіки, на згадку про Дубаї, частенько привозять приладдя для куріння, причому йдеться не лише про кальян, а й про трубки та тютюн. Можна купити, як звичайні трубки, так вироби ручної роботи. Та сама ситуація з кальянами: від звичайних моделей до ексклюзивних. Навіть, якщо ви не курите, кальян можна купити, як сувенір.

Магнітики і інша сувенірка

Символом ОАЕ є верблюд, тому його зображення можна знайти практично скрізь: на магнітиках, тарілках, листівках, упаковках солодощів.

Найбільш оригінальним сувеніром з Дубаї є пісочні картини під склом, які називаються «Seven Sands», що в перекладі означає «Сім Пісків». Назва дуже легко пояснюється: для їх створення використовується 7 пісків різного кольору, що привезені з різних куточків еміратів.

Солодощі

Східні солодощі не лише привозять додому, а й об’їдаються ними на місці. Як тут втриматись від такої спокуси: фініки, рахат лукум, щербет, халва і ще багато чого смачного і надзвичайно солодкого. До речі, на місцевих ринках для ласунів можна купити подарункові набори.

То як ви вже вибрали, що привезти з поїздки в Дубаї?

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити