Релакс по-угорськи – купальні в Егері

Угорці запевняють, що цілюще джерело заб’є з під землі, навіть, якщо просто увіткнути в неї палицю. Країна дійсно багата на термальні джерела, а для угорців відвідування купальні майже те саме, що для нас прийом душу.

Звичайно, серед безлічі бальнеологічних курортів є і свої улюбленці, наприклад, купальні в Егері. Можливо, це пов’язано з тим, що купання можна легко поєднати з дегустацією місцевих вин.)))

Що варто знати про термали в Егері?

Термальні води Егера відомі досить давно. Перші згадки про них датуються 1148 роком, тоді вони називалися Balneum Carthusiensium. За свою історію купальні кілька разів переходили з рук в руки, тому і не дивно, що на якомусь етапі тут з’явились турецькі лазні, а потім і великий комплекс з басейнами.

Сучасні купальні Егера (Eger Thermalfurdo) – це великий оздоровчий комплекс, що працює весь рік. Комплекс включає старовинну турецьку лазню, критий басейн, пляж Strandfurdo з відкритими і закритими, термальними, плавальними і дитячими басейнами. Якщо бути точним, то комплекс має 7 басейнів з лікувальною, термальною водою, дитячий басейн, критий і відкритий басейни з різними ефектами – джакузі, «перлові» ложі, підводний масаж, водоспад, водяна фортеця.

Eger Thermalfurdo

На території встановлено кілька великих водних гірок – улюблена дитяча водна розвага. А от старші люди полюбляють відкритий басейн з джакузі та підводним масажем. Всі басейни знаходяться у прекрасному старовинному парку.

Так само комфортно відпочивати в купальнях Егера взимку. Ви зможете приємно поплавати в критих басейнах або в термальній лазні.

Організаційні питання

Адреса каси термів в Егері: вул. Klapka György 26. Актуальні ціни на квитки краще подивитись на офіційному сайті.

Пляж поблизу купальні відкритий для відвідувачів з 1.05 по 30.09. Кабінки для переодягання знаходяться праворуч від входу.

Про лікувальні властивості термальних вод Егера

Своїм цілющим властивостям місцева вода завдячує радону. Крім того, вона багата на гідрокарбонат кальцію, магній. Але саме радон стимулює посилену регенерацію клітин та пригнічує запальні процеси. Після відвідування купалень ви відчуєте піднесений настрій і незвичайну легкість у всьому тілі.

Купальні Егера

Особливо корисним буде відвідування термальних вод людям, які страждають на ревматизм, атеросклероз, астму, хронічний бронхіт, хвороби шлунка, безпліддя, а також мають проблеми з опорно-руховим апаратом, обміном кальцію в організмі або перенесли операції на серці.

Окрім приємного плавання в басейні, бальнеологічний курорт в Егері пропонує наступні процедури: комплексна фізіотерапія, електротерапія, лікувальна гімнастика і лікувальний масаж. Всі процедури призначаються виключно лікарем.

Подаруйте собі неймовірний відпочинок, який зцілить вашу душу та тіло. Адже відпочивати потрібно так, щоб потім сил вистачило до наступної відпустки.)))) Приходьте до нас та замовляйте тури на термальні води Егера.

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити