Раннє бронювання турів зі Львова :: Вигода до 50%

Перед початком туристичного сезону на екранах телевізорів чи на просторах мережі Інтернет раз у раз з’являється реклама закордонних турів для майбутнього відпочинку. Потенційних відвідувачів далеких країв закликають заощаджувати до 50% на відпочинку, плануючи його заздалегідь. Пропозиції «Раннє бронювання Туреччина» чи «Раннє бронювання Болгарія» при цьому зустрічаються найчастіше.

Що таке раннє бронювання і в чому його переваги

Раннє бронювання Туреччина
Раннє бронювання – це особлива акція, що передбачає надання спеціальних пропозицій за 2 і більше місяців до початку туру. Така опція надає можливості майбутнім туристам придбати тур за зниженими цінами і розробляється за участі всіх фігурантів туристичного ринку:

  • туристичних компаній;
  • готелів;
  • авіакомпаній.

Відпочинок за таких умов обійдеться значно дешевше, а відвідання бажаної країни стане ще приємнішим.
Раннє бронювання турів на весняно-літній період стартує з початку року (після 10 січня люди активно починають цікавитись такими пропозиціями) і має цілий ряд беззаперечних переваг, якими активно користуються досвідчені мандрівники. Серед них:

  1. можливість заощадити. Це чи не найголовніший аспект, на якому наразі акцентують увагу українці. Наприклад, якщо турист обирає «Раннє бронювання Греція» як один із найпопулярніших напрямів, то має можливість відвідати цю цікаву країну і при цьому заощадити до 40% від початкової вартості путівки;
  2. оплата туру частинами дозволяє розділити всю суму, яку треба викласти за мандрівку, на 2-3 частини і поступово сплатити їх безпосередньо до моменту вильоту;
  3. фіксація курсу валют при кожному транші. Ця перевага дуже актуальна в наш час, особливо коли в туристичний сезон курс стрімко зростає. За умов раннього бронювання в Іспанію коливання курсу євро вже не матиме ніякого значення;
  4. отримання насолоди від планування майбутньої поїздки. Можливість продумати всі деталі та завчасно погодити незрозумілі питання, зібрати валізи та спланувати екскурсії позбавляє зайвої метушні під час самого відпочинку;
  5. вчасна підготовка документів, особливо коли мова йде про країни з візовим режимом чи про відпочинок дитини з одним із батьків. Остання ситуація передбачає нотаріальне оформлення спеціального дозволу;
  6. доступність готелів та зручні авіарейси. Широкий вибір вільних місць перед початком туристичного сезону надає можливості обрати потрібний готель з бажаним рівнем обслуговування, адже зазвичай краще готелі більш популярні серед туристів. Щодо квитків на рейс, то ця опція надає гарантовані блоки посадкових місць, наприклад, за умови раннього бронювання в Чорногорію чи раннього бронювання в Хорватію.

Раннє бронювання – чудовий шанс спланувати свої літні чи зимові канікули завчасно. Думка, що попереду такий омріяний відпочинок, допомагатиме легше працювати та здолати всі життєві труднощі.

Раннє бронювання Туреччина зі Львова: море, сонце і піраміди

Раннє бронювання Болгарія
Туреччина – це шикарні курорти, привітна гостинність та відома на весь світ система «все включено». Ідеальний варіант як для сімейного відпочинку, так і для екстремалів, що полюбляють активне дозвілля. Раннє бронювання в Туреччину – особлива та надзвичайно вигідна пропозиція, особливо актуальна через популярність напряму. Вона дозволяє провести літню відпустку чи новорічні свята на березі теплого моря в оточенні тисячолітньої історії. Продумана до дрібниць відпустка та прямий авіарейс зі Львова стануть запорукою відчуття захищеності і чудового настрою протягом всього відпочинку.

Раннє бронювання Болгарія зі Львова: з думкою про море…

Відпочинок в Болгарії – це чисте море, широкі піщані пляжі, смачна балканська кухня і тільки позитивні емоції. Найбільш популярним варіантом дістатись в цю країну зі Львова є автобусні тури. Відпочинок в Болгарії доволі економний в порівнянні з іншими країнами, а раннє бронювання в Болгарію надасть можливість додатково заощадити на вартості туру. При цьому це не передбачає втрату якості. Велика кількість нових та відреставрованих готелів забезпечують туристів прекрасним сервісом європейського рівня за цінами значно приємнішими, навіть ніж на вітчизняних курортах.

Раннє бронювання Греція зі Львова: відпочинок з присмаком фети

Раннє бронювання Греція
Побачити один раз – і закохатись. Саме так можна висловитись про Грецію з її островами та мальовничими пейзажами. Один із основних туристичних центрів для пляжного відпочинку, ця країна щороку вабить тисячі туристів. Це прекрасно, втім саме через популярність, забажавши відвідати Грецію, інколи можна зіткнутись з відсутністю номерів в готелях чи вільних квитків у продажу. Раннє бронювання в Грецію позбавить подібних клопотів і дозволить зосередитись на самому відпочинку.

Раннє бронювання Хорватія зі Львова: країна насолод і Плітвицьких озер

Хорватія не надто популярна серед відпочивальників країна, а дарма. Мальовнича природа, чудові чисті пляжі і античні руїни древніх міст часів Римської імперії не залишать байдужими жодного туриста. Раннє бронювання в Хорватію серед інших можливостей надає шанс відвідати природній парк, занесений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Плітвіцькі озера.

Раннє бронювання Чорногорія зі Львова: рай на Балканах

Відпочинок у Чорногорії – це чарівна природа, тепле море і незабутня атмосфера Середземномор’я. Старовинні фортеці та монастирі, безліч кав’ярень та музеїв, вузькі вулиці і широкі площі Чорногорії щороку ваблять все більшу кількість відпочивальників. Раннє бронювання в Чорногорію – можливість подарувати собі та близьким незабутню подорож в країну-лідера еко-туризму в світі.

Раннє бронювання Іспанія зі Львова: країна фестивалів

Щороку Іспанію відвідує майже 100 тис. відпочивальників з України. 5 іспанських готелів входять у топ-100 готелів світу. В цій країні більше 500 пляжів, відзначених Блакитним прапором. І це далеко не повний перелік переваг, за які, плануючи відпустку, неодмінно треба обрати раннє бронювання в Іспанію.

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити