Раннє бронювання турів у Туречинну :: Який курорт обрати?

Досвідчені туристи знають, що планувати свій відпочинок краще заздалегідь. Адже це дає можливість скористатися перевагами раннього бронювання. У Європі понад 85% мандрівників завжди використовують цю послугу, а от у нас нажаль вона поки не така популярна.

Що таке раннє бронювання і які у нього переваги?

Послуга раннього бронювання є у кожній туристичній фірмі, у тому числі і у нашій. Вона розроблюється спільно із готелями, туроператорами та авіакомпаніями. Велика економія можлива за рахунок того, що власникам готелів вигідно ще до початку сезону розпланувати завантаженість та спланувати приблизну кількість доходів. Саме тому вони віддають турфірмам   частину номерів по дуже низьким цінам.

У послуги раннє бронювання є безліч переваг:

  • Чим раніше ви забронюєте тур у «Поїхали з нами», тим більше заощадите. На турах до Туреччини можна заощадити до 50%! І до речі, раннє бронювання вже стартує, тому не гайте часу.
  • Скориставшись цією послугою ви застрахуєте себе від коливання курсу валют, що у наш час дуже актуально!
  • Ви можете обирати найкращі готелі на будь-яких курортах Туречинни. Ті, хто часто мандрують, знають, що у сезон майже неможливо по доступній ціні знайти номери в популярних готелях, бо все заповнено на місяці наперед.
  • Ніякої суєти з документами! У вас буде безліч часу щоб підготувати все необхідне, зібрати речі та продумати всій відпочинок до дрібниць.

Деякі туристи вважають що придбання «гарячих турів» дає такі ж переваги, як і раннє бронювання. Але ні. На гарячих турах можна лише заощадити гроші, але при цьому варто розуміти, що у такому випадку у вас дуже обмежений вибір турів та час на збори.

Який курорт Туречинни обрати?

Туреччина пропонує туристам розваги та готелі а будь-який смак. Окрім славнозвісної системи «все включено» тут можна знайти дивовижні краєвиди, познайомитись з місцевим колоритом та відчути на собі всі переваги європейського обслуговування.

Неважливо, який вид відпочинку вам потрібен – спокійний, екстремальний, сімейний або екскурсійний. Адже тут знайдеться все. Готелі балують своїх гостей чудовими анімаційними програмами та пропонують безліч видів розваг: дайвінг, екскурсії, похід у гори, катання на повітряній кулі тощо.

Давайте розбиратися, який курорт краще обрати!

Аланья

Це гірське містечко сподобається тим, хто хоче насолодитися гарними пейзажами та поніжитися у теплому морі. Воно ідеально підійде для сімейного відпочинку та відпочинку з  дітьми, адже тут спокійна та гостинна атмосфера.

Сіде

Сюди варто завітати тим, хто хоче поєднати екскурсійний відпочинок з пляжним. На цьому курорті дуже багато археологічних пам’яток історії, саме тому іноді його називають «музеєм під відкритим небом». Молодь також не засумує тут на відпочинку, адже у місті є безліч нічних клубів та барів.

Белек

Белек вважається одним з найдорожчих курортів Туречинни, тому сюди найчастіше приїздять ті, хто звик до розкоші та дорогого відпочинку. Окрім гарної природи та найчистіших пляжів на курорті знаходиться безліч екзотичних різновидів птахів, гольф клубів та лакшері готелів.

Кемер

Цей курорт пропонує першокласний сервіс та розвинуту індустрію розваг та відпочинку.  Тут  і гарна природа, і чудові готелі, і історичні пам’ятки.  Доступні ціні приємно порадують будь-якого туриста.

Мармармс

Цей курорт інколи називають Турецькою Ніццою адже тут вічне свято! Саме у цьому містечку туристи можуть на повну відірватися та знайти розваги на будь-який смак.  Сюди слід їхати тим, хто хоче яскравого відпочинку.

Фетхіє

Дуже часто сюди приїжджає молодь та ті, хто бажає насолодитися активним відпочинком. Краєвиди курорту заворожують, пляжі завжди чисті та теплі, а навколо стільки розваг, що засумувати просто неможливо. Саме тут можна повечеряти у плавучому ресторані, зайнятися парапланеризмом або іншими екстремальними та водними видами спорту.

Якщо бажаєте влаштувати собі незабутній відпочинок у Туречинні, скористайтеся послугою раннього бронювання у туристичній фірмі «Поїхали з нами»! Ми допоможемо вам обрати відповідний тур. Вильоти відбуваються регулярно зі Львова та Києва в Анталію та Даламан.

 

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити