Раннє бронювання 2020! В чому переваги?

Раннє бронювання!

85% досвідчених туристів у світі планують свій відпочинок завчасно! Часто у людей, які вперше у своєму житті наважуються на відпочинок за кордоном, виникає запитання, для чого? Багато хто нерозуміє, як це платити зараз, а отримувати послуги потім, після тривалого часу очікувань?

Кожен досвідчений турист з легкістю міг би відповісти на ці на перший погляд для когось незрозумілі запитання…

Справа в тому, що при завчасному бронюванні  (яке носить популярну назву “Раннє бронювання”) існує безліч переваг та очевидна вигода. І мова не лише просто про матеріальну вигоду. Раннє бронювання на початку кожного календарного року має суттєві додаткові переваги!

По-перше, це вартість туристичної путівки! Зазвичай всі тури по Ранньомму бронюванні пропонуються зі знижками до -40/-50% від тієї вартості, яка діє в сезон.

По-друге, при Ранньому бронюванні діє зручний фінансовий інструмент – оплата туру частинами! Кожен турист має можливість розподілити свої кошти, які він планує витратити на відпочинок.

По-третє, це час! У вас як туриста при завчасному бронюванні з’являється бульше достатнього часу для планування свого відпочинку. Це планування робочої відпустки під відпочинок, канікул у дітей, тощо. Також це час на шопінг, закупівлю необхідних товарів для комфортного відпочинку і т.д..

По-четверте, у вас як туриста при Ранньому бронюванні є повний вибір крутих готелів по доступній ціні. У сезон у таких популярних країнах як Болгарія, Туреччина, Греція, Чорногорія, Хорватія, Іспанія, Єгипет, ОАЕ, на їхніх відомих курортах всі рейтингові готелі з хорошим сервісом і рівнем обслуговування на 99% знаходяться “В СТОПІ” (всі номери на всі дати сезону продані). При ранньому бронюванні у вас є можливість не лише вибрати крутий готель по доступній ціні, але і всі решта дрімні параметри для зручного відпочинку – номер, розміщення, харчування тощо…

По-п’яте, при ранньому бронюванні, на всіх чартерних рейсах є гарантовані місця. Тобто, якщо в сезон ви підібрали бажаний готель, то у вас є інші ризики – немає вильотів/виїздів чи місць в літаках чи автобусах на потрібні дати. При Ранньому бронюванні навіть є можливість вибрати конкретне місце в автобусі чи літаку…

Додатково, суттєвими перевагами в наш час для наших відчизняних туристів є мінімізація ризиків при коливаннях курсів валют. Всі туроператори ведуть розрахунки з авіакомпаніями, готелями, приймаючими сторонами у валюті країни відпочинку. В Україні діє заброна на валютні розрахунки, тому кожен турист повинен оплати за туристічні послуги у гривнях по курсу оператора. Якщо оплата відбувається частинами, у туриста з’являється можливість оплати по тому курсу, який діє на момент оплати! 

Також, великою перевагою є запроваджена компанією “Поїхали з нами” ексклюзивна послуга на ринку туристиних продуктів – це гарантія повернення коштів навіть у день вильоту/виїзду! Детальніше в офісах мережі Поїхали з нами!

Раннє бронювання 2020 року пропонує ще більше популярних напрямків зі зручними вильотами не лише з Києва, а й Львова. Це і Кіпр і острівна частина Греції, острови Корфу, Родус, Кріт, острови Іспанї, Тенерифе, Мальорка…

Якщо підвести підсумки, завчасне бронювання – це суцільні переваги та вигоди відпочинку для будь-якого туриста на будь-який гаманець!

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити