Невідома Рас аль Хайма в ОАЕ

Саме тут, за легендою, зупинялась цариця Шеви, коли їхала на гостини до царя Соломона. Незвично зелений, по-східному загадковий та привітний емірат. Ми говоримо про Рас аль Хайма.

Отже, продовжуємо розкривати вам таємниці багатоликих Арабських Еміратів. І сьогодні ми поговоримо про тури в Рас аль Хайму, яку туроператори незаслужено оминають.

Курорт Рас аль Хайма знаходиться на узбережжі Перської затоки, всього в годині їзди від Дубаї. Він має добре розвинену культурно-розважальну інфраструктуру, непоганий список пам’яток, що лишились від славетного піратського минулого. Море та погода в Рас аль Хаймі теж радують, тому, куди не глянь, всюди вигідно відпочивати саме тут.

Розваги в Рас аль Хайма

В останні роки відпочинок в Рас аль Хаймі став в рази комфортнішим, адже інфраструктура активно розвивається. Курорт вже може похизуватись першокласними готелями, обладнаними пляжами, якісними кафе та клубами. А головне, Рас аль Хайма відноситься до так званих «вільних» еміратів: тут не діє сухий закон, не існує суворих правил щодо одягу, звісно, якщо ви не перегнете палку. Є в Рас аль Хамі і свої розважальні родзинки, наприклад, Соколине шоу.

Соколине шоу в Рас аль Хаймі має свою давню історію та традиції. Проводиться воно, зазвичай, в пустелі, що лише додає колориту. Гостям демонструють птахів – соколи, яструби, орли. Розповідають про вплив птахів на культуру і традиції емірату. Раніше цих птахів використовували для полювання і добування їжі, а зараз це азартний вид спорту.

Якщо вже говорити про справжні розваги в Рас аль Хаймі, тут знаходиться найбільший аквапарк ОАЕ – Айс Ленд. Наче нічого особливого, адже всі країни-курорти мають аквапарки, але і тут Емірати змогли відзначитись. Аквапарк Айс-Ленд стилізований під… Антарктиду і досить реалістично реалізований, тому контраст між сніговою пустелею і пустелею справжньою вражаючий. А ще в аквапарку є 37-метровий штучний водоспад, безліч цікавих атракціонів, гірок та екстремальних розваг.

Аквапарк в Рас аль Хаймі

Екскурсії в Рас-аль-Хаймі

Екскурсійні тури в Рас аль Хайму проводяться не надто часто, що зовсім не означає відсутність цікавих історичних пам’яток. І в цьому плані тут безперечно лідирує район Хатт. Мальовничий район приховує чимало таємниць, тут пожвавлені вулички перемежовуються з фініковими та фруктовими плантаціями, а ще саме тут археологи знайшли древні гробниці.

Саме в цьому районі знаходиться напівзруйнований форт, стародавня мечеть з коралових блоків в Джазірат-аль-Хамра, Національний музей у форті, а також старовинні сторожові вежі на околиці міста.

Джазірат-аль-Хамра

Район Аль-Хамраньє славиться своїми лікувальними мінеральними водами. Курорт Хатт Спрінгс є комплексом з трьох термальних джерел, температура води в яких досягає +40С. Доведено, що щоденне купання в термах зміцнює імунітет, покращує стан шкіри, сприятливо впливає на роботу суглобів, особливо рятує радикулітників. Тому чому б не поєднати відпочинок в Рас-аль-Хаймі з приємним лікуванням?

Родзинка наостанок (чи в цьому випадку краще сказати перлинка?) – в Рас-аль-Хаймі знаходиться єдина на Близькому Сході ферма, де вирощують перлини. На саму ферму вас навряд чи пустять, а от в музеї при ній ви зможете відслідкувати всі етапи життя перлин, вам докладно розкажуть про видобуток перлів на Аравійському півострові і покажуть колекцію перлинок різної форми та кольору.

Шопінг в Рас-аль-Хаймі

Торгові центри та базари Рас-аль-Хайми приваблюють туристів, що летять сюди, як бджоли на мед. Саме тому ми теж не могли оминути тему шопінгу в Рас-аль-Хаймі.

Найстарішим і найпопулярнішим торговим центром є Carrefour, тут можна не лише купити практично все, а й добре попоїсти та непогано розважитись. Будьте обережні час в таких місцях спливає дуже швидко!)))

Варто зазирнути в торгово-розважальний комплекс Манар. Він не лише зібрав під своїм дахом всі відомі світові марки, а й славиться дуже демократичними цінами. Для маленьких відвідувачів обладнана відмінна ігрова зона, крім того, в торговому центрі є чудові кафе і ресторани, а також великий виставковий зал.

Один з торгових центрів Рас-аль-Хайми

А от торгово-розважальний комплекс «Сафір Молл» (Safeer Mall Shopping Center) ви самі не пропустите. Будівля, в якій він розташований, виконана в національному стилі. Окрім неймовірно великої кількості фірмових бутиків, Сапфір пропонує величезний дитячий розважальний комплекс з безліччю цікавих атракціонів, а відновити сили після розваг і походів по магазинах відвідувачі можуть в одному із затишних ресторанчиків.

Порада для тих, хто хоче в якості сувеніра привезти елітний алкоголь, купувати його краще в спеціалізованих магазинах, наприклад, Power House.

Ми готові організувати для вас ексклюзивні тури в Рас-аль-Хайму, дізнайтесь більше про не розрекламовану частину ОАЕ разом з нами, приєднуйтесь!

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити