Колиска австрійських
гірськолижних курортів – Кітцбюель

Власне, в Кітцбюелі перші зрозуміли, що катання на лижах може принести непогані гроші, так виник курорт, який зараз вважається колискою лижного спорту в Австрії.

Курорт Кітцбюель в Австрії – це ідеальні траси, сучасна система підйомників, бездоганний сервіс, величезна кількість розваг і заворожуючі краєвиди Альп.

Регіон включає кілька селищ Кітцбюель, Кірхберг, Аурах, Йохберг, Пас – Турн, Аншана, Стукогель, Рестерхохе, Райт. Всі вони знаходяться на висоті 800 – 2000 м.

Сполучення на курорті Кітцбюель

Про транспортне сполучення між селищами на австрійському курорті Кітцбюель варто поговорити окремо. Майже всі села обплутані мережею підйомників, тому пересуватись між зонами катання можна, не використовуючи ski-bus, хоча вони теж є, як і залізниця. На території курорту працює 60 підйомників. Найвища точка підйому – 1995м, найнижча – 784м.

Підйомник в Кітцбюелі

Один з маршрутів починається від селища Клаузен, розташованого між Кітцбюелі і Кірхбергом, на підйомнику до району Пенгельштайн, далі спуск вниз в Йохберг, звідти на вершину Вурцхохе (1973 м), а далі ланцюжок спусків і підйомів в районі Рестерхехе. Другий – з Кітцбюеля через Ханнеке, який охопить чотири основні зони катання регіону. Третій найкоротший, але більш складний, він починається в Йохберзі і закінчується в Пас – Турне.

З центру міста до будь-якої зони катання вас доставить ski-bus, а якщо у вас є скі-пас, то проїзд взагалі буде безкоштовним.

Траси Кітцбюеля

Курорт Кітцбюель в Австрії має 70 трас. 59 км червоних трас, 66 км – синіх та 20 км – чорних. Є траси для бігових лиж загальною протяжністю 40 км та численні санні траси, протяжність яких ми не беремось рахувати.

З родзинок є швидкісна траса Штрайф, яка вважається найкращою в світі та траса для нічного катання Джохберг – Вагстайтліфт. Освітлення працює з 18:30 до 21:30 годин.

Траса Штрайф

На схилі КітцбюелерХерн розміщено парк для сноубордистів та фрірайдерів зі стометровим халф-пайпом, декількома трамплінами та бордеркросс-ареною біля підйомника Brunellenlift.

Всі зони катання в Кітцбюелі об’єднані одним скі-пасом.

Крім величезної кількості схилів для початківців та парочки серйозних чорних трас, для лижників середнього рівня розбита велика зона Kitzbuhel Ski Safari, зв’язана низкою підйомників і спусків, що ведуть від Ханенкамм на південь до перевалу Турн, звідки спеціальний автобус відвозить лижників назад в Кіцбюель.

Новачки однозначно уподобають траси в Кірхбергу. А от професіоналам радимо перевірити свою майстерність на найскладнішому спуску в світі – Streif Довжина траси становить 3,5 км, а перепад висот 860 м, кут нахилу 85%, причому при спуску можна розвинути швидкість до 140 км/год.

На курорті Кіцбюель максимально потурбувались про організаційні питання. Наприклад, орендувати спорядження ви можете на будь-якій станції підйомника, або в численних спортмагазинах.

Окрім лижної інфраструктури, австрійський Кіцбюель може запропонувати гостям клуб парапланеризму, басейн в Kurhaus Aquarena, гольф-клуб Kitzbuhel Schwarzee, безліч ресторанів, кафе, клубів, готелів і шале.

Єдиний суттєвий мінус курорту – це дороговизна, все ж ми говоримо про один з найстаріших гірськолижних курортів Австрії.

Що подивитись в Кіцбюелі, окрім лиж

Австрійський Кіцбюель – це не лише гірськолижний курорт, а й одне з найкрасивіших містечок Тіролю, заховане серед Альп. Колоритності місцю додають кольорові будиночки, ковані ліхтарі, готичні фронтони та автентичні вивіски. Це ніби потрапити в зимову казку. Та й влітку тут туристів вистачає.

Містечко Тіроль

Неподалік від міста є старовинний замок Лебенберг. Йому вже 5 століть, але твердиня чудово збереглась, як на свій поважний вік. Зараз там розміщено фешенебельний готель.

А ще зимове життя в Кіцбюелі насичено подіями. Тут проходить щорічний чемпіонат з сніжного поло та Ханенкамські перегони. Повболівати за своїх улюбленців приїжджають австрійці зі всіх куточків країни.

Ми організовуємо подорожі в зимову казку – до австрійського Кіцбюелю. Приєднуйтесь, адже січень – це пора свят та див!

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити