Готуємо сукні і їдемо на
Віденський бал у Новорічну ніч

Мені здається, якби Попелюшка існувала в реальному житті, то жила вона б неодмінно у Відні, та й Віденський бал якнайкраще підходить для свята, де вона б загубила свій славнозвісний черевичок… А ще тури у Відень на Новий рік – це ідеальна можливість зробити свято мрійливо-романтичним, з таким собі присмаком казки.

Як і всі європейські міста, на свята Відень вдягається у святкову ілюмінацію, вулиці та палаци сяють вогниками, по засніженим вуличкам прогулюються перехожі з глінтвейном в руках, всюди пахне кавою та цитринами.

Насправді новорічні свята в столиці Австрії відкривають безліч можливостей для дійсно яскравого відпочинку. Пропонуємо свої варіанти.

1. Під спалахами салютів

Почнемо з того, що на Новий рік у Відні зовсім не холодно, ви не замерзнете навіть, якщо проведете на вулиці всю ніч.

31 грудня з 14.00 і до 02.00 Старе місто і Пратер стають єдиною зоною святкування Нового Року у Відні: на всіх основних площах встановлюються сцени, проходять концерти, різні конкурси, курси навчання вальсу, дитячі змагання. Всі ці місця розваг об’єднані новорічним променадом, за яким люди переходять від одного майданчика до іншого, смакуючи запропоновані товари.

Старе місто

Щоб з комфортом зустріти Новий рік краще запастися пляшечкою шампанського, парою келихів і зручним місцем біля міської Ратуші або на площі Штефансплац. Саме тут найкраще чути знамениті дзвони Пуммерін на південній вежі собору Св. Штефана. Вважається великою удачею, якщо ви відкоркуєте шампанське в мить, коли вони вдарять вперше.

Слідом за курантами йде розкішний феєрверк. Найкраще його видно біля Ратуші, Штефансдома або Хельденплац перед Хофбургом.

2. Як справжні монархи

Якщо ви хочете влаштувати королівське святкування Нового року у Відні і гроші зовсім не мають значення, то перше місце, куди вам варто піти – це новорічний бал.

Новорічний бал в імператорському палаці Хофбург – це споконвічна традиція австрійських монархів, а тепер і президентів (діючого президента ви неодмінно побачите в залі).

Отже, в програмі вечора виступи Державного оперного та Народного оперного театрів, відомих оркестрів і виконавців.

Уявіть цю казкову картинку. До вас доносяться дзвони Пуммерін, і через одне з високих вікон палацу Хофбург ви спостерігаєте за святковим салютом. А ще за мить вас кружляє вальс «Голубий Дунай». І ви справді відчуваєте себе Попелюшкою, адже навколо вас зібралися найвпливовіші люди світу.

Новорічний бал у Відні

Врахуйте, що на балу діє суворий дрес-код: для дам вечірня сукня до підлоги, для чоловіків фрак або смокінг. Адміністрація може не пропустити на бал, якщо ваш зовнішній вигляд не буде відповідати цим вимогам.

Також з імперським розмахом можна зустріти Новий Рік в Ратуші, палаці Ферстель, Курсалон, Історичному музеї і т.д.

Відень на Новий рік може і екзотикою побалувати. Наприклад, перетнути межу нового року ви можете у вагоні-люкс Імператорського Експресу, який зупиняється на мосту через Дунай, коли стрілки показують опівночі, щоб пасажири змогли насолодитися красою феєрверків. Ще один варіант «рухливої» зустрічі прийдешнього року – круїз по Дунаю в новорічну ніч на борту теплоходу з шампанським та живою музикою.

Ми організовуємо новорічні тури у Відень. Приходьте і забронюйте своє місце в новорічній казці. Місця поки що є. Чекаємо на вас.

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити