Чи варто їхати в Єгипет на Новий рік?

Ви – не фанат морозу, снігу, олів’є і концертів по телевізору? Тоді святкування Нового року в Єгипті буде чудовим варіантом відпочинку. Суцільні святкування, дискотеки, діди Морози, що прогулюються по вулицям і ялинки в фойє готелю, а ще ласкаве сонце, тепле море і золотий пісок.

Якщо вам і цього мало, ви можете зустріти Новий рік: посеред пустелі Сахара, досліджуючи її простори на джипі або, пірнаючи на морське дно, чи зручно вмостившись на борту білосніжної яхти з келихом шампанського.

Хургада чи Шарм-ель-Шейх?

З комфортом зустріти Новий рік в Єгипті можна практично на будь-якому курорті. І хоча самі єгиптяни святкують початок року 11 вересня, для туристів вони влаштовують грандіозні гуляння. Якість цих гулянь залежить від рівня готелю та кількості зірочок.

Українці люблять вибирати для святкування Нового року в Єгипті Шарм-ель-Шейх. Окрім розвиненої розважальної інфраструктури, якісних готелів, цей курорт добре захищений від вітрів (взимку в Єгипті сезон вітрів), має тепле та спокійне море.

Шарм-ель-Шейх

Хургада заманює, передусім, яскравою шоу-програмою. Особливо відомою є театралізоване шоу в палаці «Тисяча і одна ніч». Крім того, сюди приїжджають любителі водних видів спорту.

Окрім запальних вечірок і святкування, радимо під час своєї новорічної відпустки відвідати Олександрію. Прогулятися лабіринтами катакомб Ком-ель-Шукафа та побачити Колону Помпея.

Якщо ви приїдете в Єгипет на Різдво незайвим буде відвідати монастир Святої Катерини, найбільший місцевий православний храм. Перші задки про цей монастир датуються IV ст. н. е.

Погода в Єгипті на Новий рік

Багатьох від святкування Нового року в Єгипті утримує страх, що буде паскудна погода. Наче б то там холодно і вітряно. Так, тут трошки вітряно, тому якщо боїтесь протягів або їдете з дітьми, то обирайте Шарм. Стосовно того, що тут холодно, то температура повітря на кінець грудня, початок січня стабільно тримається 23-28С. Тобто стандартне українське літо. Море теж холодним не назвеш – 19-22С. А от ночі прохолодні – беріть щось тепленьке.

Басейн з підігрівом в Єгипті

Якщо температура води 19-22С для вас прохолодна, заспокоюємо, в кожному поважаючому себе готелі є басейн з підігрівом.

Готові зустріти Новий рік в шортах на березі Червоного моря? Тоді чого ви чекаєте? Приходьте до нас в офіс!

Залиште комментар

Залиште коментар першим!

Повідомити