«Поїхали з нами» – мережа туристичних агентств, що динамічно розвивається. За більш ніж 12-ти річну історію мережа зросла з 1 агентства, розташованого в центрі Києва, до нинішніх розмірів – 350 офісів в 90 містах України. Ми не зупиняється на досягнутому. Щомісяця додаємо по 3-4 офісу в і охоплюємо нові регіони та різні міста України. Завдяки цьому, ми стаємо ближче до Вас.

Співробітники компанії – це команда однодумців-професіоналів, які тривалий час працюють в сфері туризму. За цей час ми особисто відвідали більшість курортних країн, щоб надати Вам саму правдиву і точну інформацію про відпочинок і грамотно підібрати той варіант, який підійде саме Вам.

Партнери «Поїхали з нами» – це тільки перевірені компанії-оператори, в якості послуг яких ми впевнені на 100%. Спектр послуг по напрямках цих компаній широкий, що знову ж таки дозволяє нам зробити саме ту пропозицію, яка ідеально Вам підійде, від недорогих варіантів («гарячих» турів) до VIP пропозицій.

Також «Поїхали з нами» надає послуги з продажу авіа-квитків, автобусних квитків. Співробітники компанії зможуть підібрати Вам оптимальні, найбільш економічні маршрути, і, якщо буде потрібно, максимально комфортну стиковку при далеких перельотах.

 

Запрошуємо на безкоштовну консультацію у приємну атмосферу наших офіси:

м. Львів, вул. Зелена, 37
+38 (067) 676 88 44

м.Львів, вул. Беринди, 3
+38 (067) 676 88 33